Mutfak Dolapları

2016 1

Bayanlar evlerinde en çok mutfakta vakit geçirmektedirler. Bu yüzden vaktinizin büyük bir kısmını harcadığınız mutfaklarınızı daha güzel ve daha yaşanabilir bir hale sokmak için bizi arayın ve size özel çözümlerimizle sizi mutlu edecek mutfak dolapları yapalım.

Mutfak dolabı almadan önce ne kadar bütçe ayırdığınızı ve ne tür bir mutfak dolabı almak istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Mutfak dolabı alırken özellike dikkat etmeniz gereken diğer hususlar ise dolabın boyutu, stili, kalitesi ve mutfak dolaplarında kullanılan malzemedir. Henüz karar vermediyseniz bu hususları göz önünde bulundurarak mutfak dolabı tercihi yapmanızı öneririz.

 

Banyo Dolapları

2016 2

Ataksan banyo dolapları tasarımında araştırma,yenilik ve cesaret bu üç itici güç ile sürekli estetik ve farklı tasarımlar sundu ve sunmaya devam edecektir.Banyo dolabı üretiminde yeni malzemelerin kullanımı işlev,tasarım ve estetiğe odaklı,bitmek bilmeyen araştırmalar ile birleşerek farklı tasarımlarda banyo dolapları üretti.Ataksan banyo dolabı ürün yelpazesinde özgün tasarımları ile modern yaşama katkı sağladı

Siz değerli müşterilerimizin talepleri üzerine ilgili mekana gelerek, isterseniz anahtar teslimi isterseniz de mekanın belli bir bölümünü ölçü ve fotoğraflarını çekip, size en uygun olan çözüm için gerekli çalışmalar yapılır

 

Ofis Mobilyaları

2016 3

Siz değerli müşterilerimizin talepleri üzerine ilgili mekana gelerek, isterseniz anahtar teslimi isterseniz de mekanın belli bir bölümünü ölçü ve fotoğraflarını çekip, size en uygun olan çözüm için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.